Blog

28 квітня

Microsoft наполягає на використанні Edge у Windows 10

Microsoft вже була помічена у демонстрації реклами своїх сервісів у програмах Windows 10. Тепер компанія використовує Windows Search для просування своїх нових сервісів та додатків. І в першу чергу рекламується новий браузер Microsoft Edge на основі Chromium, з посиланням для його завантаження.

Оголошення переконує користувачів відмовитися від свого поточного браузера за замовчуванням, і воно з’являється тільки тоді, коли у вас за замовчуванням встановлений не Microsoft Edge на основі Chromium. У рекламі не просто вказується назва браузера, а конкретно зазначено, що браузер створений для того, щоб виявляти все найкраще з Інтернету. Подібний слоган раніше використовувався в рекламі Outlook для Edge. Позбутися від реклами Microsoft Edge в пошуку Windows досить просто – просто клацнути на хрестик.

Це не перший випадок, коли Microsoft намагається рекламувати свій браузер у Windows 10. У лютому користувачі відзначили, що корпорація розміщує рекламу або пропозиції в меню «Пуск», щоб переконати їх відмовитися від Firefox і встановити його Edge. На щастя, ви можете відхилити рекламу в меню «Пуск», пошуку Windows або в додатку «Пошта і календар».

Зовсім недавно Microsoft почала пропонувати свій браузер у веб-службі Outlook. Користувачам, які використовують Outlook в Google Chrome, з’являється реклама, в якій зазначено, що Edge забезпечує вам «швидкість, продуктивність і сумісність». Як і Microsoft, Google також розміщує спливаючу рекламу в своїх веб-ресурсах, рекомендуючи браузер Chrome, обіцяючи кращий досвід і безпеку. Microsoft і надалі пропонуватиме більше реклами в меню «Пуск», «Пошук» та інших областях. Але у вас буде можливість відхилити її.

Read 418 times