Вітаємо на сайті відділу інформаційних технологій та видавничої діяльності

КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти"

Шановні колеги, дорогі вчителі, учні та їх батьки.
Прийміть найщиріші і теплі поздоровлення з Новим 2021 роком!
Кожен новий рік - це старт. Ми ставимо перед собою нові цілі, знаходимо можливості, робимо відкриття.
Кожен новий рік - це чистий аркуш. Ми пишемо свою історію, створюємо затишок, зберігаємо любов, допомагаємо рідним і друзям.
Зимові свята - чудовий час, сповнений оптимізму і надій. Ця недовга пауза перед новим ривком - прекрасна можливість набратися сил, проаналізувати, що зроблено і намітити плани на майбутнє.
Рік, що минув був різним. Всім нам довелося поміняти звичний уклад і навчитися жити по-іншому. Вперше в історії педагоги вели уроки на відстані. Цей новий вимушений досвід наочно продемонстрував роль вчителя в житті кожної дитини.
Хочемо подякувати педагогам. У цей важкий момент ви підтримували дітей. Безперечно, були складності, але ми переконані, разом ми здатні впоратися з будь-якими викликами.
Нехай в наступившому 2021 році у всіх буде багато щасливих миттєвостей і теплих зустрічей! Бажаємо Вам здоров'я, благополуччя і добра, тільки хороших новин, великих і маленьких перемог! 
Відділ інформаційних технологій
 

 

 

Наші працівники

Лесик Олексій

Завідувач відділу

Шкарапута Ірина

Методист

Сваричевський Богдан

Інженер

Останні Новини

Будь в курсі останніх новин з нами.

Важливе оновлення Windows 10 викликає серйозні проблеми

На комп'ютерах відключається Bluetooth і Wi-Fi, а в деяких випадках виникає повний збій системи. Останнє оновлення операційної системи Windows 10, KB4549951, призвело до виникнення у деяких користувачів проблем з роботою комп'ютера. В деяких випадках користувачі також скаржаться на те, що при спробі інсталювати оновлення системи безпеки, виникає помилка, повідомляє Windows Latest.
Наголошується, що у користувачів перестають працювати Bluetooth і Wi-Fi, з'являється "синій екран смерті", а в деяких випадках оновлення призводить до повного збою системи. Підкреслюється, що з проблемами зіткнулися не всі користувачі.
"Я хочу попередити вас, що після установки оновлення на моєму комп'ютері більше немає Bluetooth-адаптера, якщо вірити Windows", - написав один з користувачів. Ймовірно, у останнього оновлення є якийсь конфлікт з драйверами Bluetooth.
"Оновлення, яке я отримав, обмежило швидкість інтернету з 200 мегабіт на секунду до 5-6 мегабіт на секунду", — написав користувач офіційного форуму Microsoft.
У самій компанії заявили про те, що не знають про жодні проблеми, пов'язані з встановленням оновлень.
Як видалити оновлення KB4549951 для Windows 10:
  • натисніть «Windows + I», щоб відкрити програму «Налаштування»
  • натисніть «Оновлення та безпека»
  • далі перейдіть на вкладку «Центр оновлення Windows»
  • натисніть «Показати історію оновлень»
  • натисніть на посилання «Видалити оновлення»