Вітаємо на сайті відділу інформаційних технологій та видавничої діяльності

КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти"

Шановні колеги, дорогі вчителі, учні та їх батьки.
Прийміть найщиріші і теплі поздоровлення з Новим 2021 роком!
Кожен новий рік - це старт. Ми ставимо перед собою нові цілі, знаходимо можливості, робимо відкриття.
Кожен новий рік - це чистий аркуш. Ми пишемо свою історію, створюємо затишок, зберігаємо любов, допомагаємо рідним і друзям.
Зимові свята - чудовий час, сповнений оптимізму і надій. Ця недовга пауза перед новим ривком - прекрасна можливість набратися сил, проаналізувати, що зроблено і намітити плани на майбутнє.
Рік, що минув був різним. Всім нам довелося поміняти звичний уклад і навчитися жити по-іншому. Вперше в історії педагоги вели уроки на відстані. Цей новий вимушений досвід наочно продемонстрував роль вчителя в житті кожної дитини.
Хочемо подякувати педагогам. У цей важкий момент ви підтримували дітей. Безперечно, були складності, але ми переконані, разом ми здатні впоратися з будь-якими викликами.
Нехай в наступившому 2021 році у всіх буде багато щасливих миттєвостей і теплих зустрічей! Бажаємо Вам здоров'я, благополуччя і добра, тільки хороших новин, великих і маленьких перемог! 
Відділ інформаційних технологій
 

 

 

Наші працівники

Лесик Олексій

Завідувач відділу

Шкарапута Ірина

Методист

Сваричевський Богдан

Інженер

Останні Новини

Будь в курсі останніх новин з нами.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy.
Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – http://mon-covid19.info
Докладніше: bit.ly/2KnQjca