Вітаємо на сайті відділу інформаційних технологій та видавничої діяльності

КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти"

Наші працівники

Лесик Олексій

Завідувач відділу

Шкарапута Ірина

Методист

Сваричевський Богдан

Інженер

Останні Новини

Будь в курсі останніх новин з нами.

Як під час карантину поводися з побутовими відходами

У Вінниці в режимі онлайн дітей навчають, як під час карантину поводися з побутовими відходами. У Вінниці продовжується онлайн-навчання в позашкільних закладах. Дітям проводять майстер-класи з пошиття захисних масок, навчають іноземній мові, а також розповідають про особливості поводження з побутовими відходами під час карантину.
Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.
У міському палаці дітей та юнацтва серед іншого повідомляють дітям про особливості поводження з побутовими відходами під час карантину. Наголошується на тому, що важливо кожному долучатись до зменшення та мінімізації побутових відходів.
Також продовжується робота у гуртку «Дизайн-мода» з пошиття масок, які є необхідними у період карантину. Розповідають дітям й про небезпеку в Інтернеті, адже зараз вони більше часу почали проводити у всесвітній мережі. Розміщують на офіційній сторінці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва й рекомендації для батьків «Як зберегти внутрішній спокій в родині».
Крім того, продовжується дистанційна робота по вивченню англійської мови, вихованці авіамодельного гуртка виготовляють планер, а діти з гуртка «Орігамі» роблять паперові квіти сакури. Вихованці ансамблю «Сузір’я» виконують вправи на координацію рухів.
За матеріалами сайту Вінниця.info