Вітаємо на сайті відділу інформаційних технологій та видавничої діяльності

КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти"

Шановні колеги, дорогі вчителі, учні та їх батьки.
Прийміть найщиріші і теплі поздоровлення з Новим 2021 роком!
Кожен новий рік - це старт. Ми ставимо перед собою нові цілі, знаходимо можливості, робимо відкриття.
Кожен новий рік - це чистий аркуш. Ми пишемо свою історію, створюємо затишок, зберігаємо любов, допомагаємо рідним і друзям.
Зимові свята - чудовий час, сповнений оптимізму і надій. Ця недовга пауза перед новим ривком - прекрасна можливість набратися сил, проаналізувати, що зроблено і намітити плани на майбутнє.
Рік, що минув був різним. Всім нам довелося поміняти звичний уклад і навчитися жити по-іншому. Вперше в історії педагоги вели уроки на відстані. Цей новий вимушений досвід наочно продемонстрував роль вчителя в житті кожної дитини.
Хочемо подякувати педагогам. У цей важкий момент ви підтримували дітей. Безперечно, були складності, але ми переконані, разом ми здатні впоратися з будь-якими викликами.
Нехай в наступившому 2021 році у всіх буде багато щасливих миттєвостей і теплих зустрічей! Бажаємо Вам здоров'я, благополуччя і добра, тільки хороших новин, великих і маленьких перемог! 
Відділ інформаційних технологій
 

 

 

Наші працівники

Лесик Олексій

Завідувач відділу

Шкарапута Ірина

Методист

Сваричевський Богдан

Інженер

Останні Новини

Будь в курсі останніх новин з нами.

Як під час карантину поводися з побутовими відходами

У Вінниці в режимі онлайн дітей навчають, як під час карантину поводися з побутовими відходами. У Вінниці продовжується онлайн-навчання в позашкільних закладах. Дітям проводять майстер-класи з пошиття захисних масок, навчають іноземній мові, а також розповідають про особливості поводження з побутовими відходами під час карантину.
Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.
У міському палаці дітей та юнацтва серед іншого повідомляють дітям про особливості поводження з побутовими відходами під час карантину. Наголошується на тому, що важливо кожному долучатись до зменшення та мінімізації побутових відходів.
Також продовжується робота у гуртку «Дизайн-мода» з пошиття масок, які є необхідними у період карантину. Розповідають дітям й про небезпеку в Інтернеті, адже зараз вони більше часу почали проводити у всесвітній мережі. Розміщують на офіційній сторінці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва й рекомендації для батьків «Як зберегти внутрішній спокій в родині».
Крім того, продовжується дистанційна робота по вивченню англійської мови, вихованці авіамодельного гуртка виготовляють планер, а діти з гуртка «Орігамі» роблять паперові квіти сакури. Вихованці ансамблю «Сузір’я» виконують вправи на координацію рухів.
За матеріалами сайту Вінниця.info